Книга Роберта Л. Ліхі «Якби ж тільки…: Знайти свободу від жалю» за допомогою когнітивно-поведінковою терапії допоможе спрямувати свій жаль та всі життєві провали у позитивне русло таким чином, щоб відчувати всі свої невдачі не як розчарування свого життя, а як важливі уроки, що лише робитимуть нас сильнішим.
Важко уявити собі людину, яка ніколи ні про що не шкодувала. Пригадайте, скільки разів ви із жалем думали про те, що могло б бути, якби ви обрали інший шлях в якийсь ключовий момент, коли йшлося про стосунки, можливості, пов’язані з роботою, або вибір, де жити.
Доктор Ліхі стверджує, що жаль може робити нас безпорадними, змушувати відчувати розчарування і провину, але він також може бути надпотужним інструментом для самопізнання і змін.
Роберт Л. Ліхі — бакалавр мистецтв та доктор філософії Єльського університету, директор Американського інституту когнітивної терапії у Нью-Йорку і професор клінічної психології й психіатрії медичного коледжу Вейл Корнелл. Екс-президент Асоціації когнітивно-поведінкової терапії, Міжнародної асоціації когнітивної психотерапії та Академії когнітивної терапії. Є лауреатом премії Аарона Т. Бека за видатний внесок у когнітивно-поведінкову терапію. Написав 17 книг, перекладених 14 мовами світу: від «Ревнощей» до «Ліків від нервів».
Уривок з книги