Комплект книг Стівена Гокінґа - Стівен Гокінг: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100025556)
kniga.biz.ua

Комплект книг Стівена Гокінґа

Код: 2100025556
Купити Комплект книг Стівена Гокінґа Стівен Гокінг
1330 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Стівен Гокінг
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Сторінок 768
Рік 2024
ISBN 978-617-12-9901-6, 978-617-12-9897-2
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Комплект книг Стівена Гокінґа

У комплект входять книги:
Найкоротша історія часу
Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції
Про Всесвіт коротко
На плечах гігантів. Величні прориви в фізиці та астрономії

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"На плечах гігантів. Величні прориви в фізиці та астрономії"
Які закони природи керують небесами? Як рухаються планети? Що тримає їх на орбіті? Відповіді на ці питання люди намагались знайти тисячоліттями. Щоб відповісти на них науковцям була потрібна неабияка сміливість та ясне бачення. Миколай Коперник, Ґалілео Ґалілей, Йоганн Кеплер, Ісаак Ньютон та Альберт Айнштайн — п’ятеро цих візіонерів змінили курс науки, вивівши астрономію та фізику із Середньовіччя до сучасності.
 
Їхні magnum opus із коментарями та примітками генія Гокінґа дадуть можливість зазирнути в думки новаторів і точно дізнатися, про що думали ці учені мужі. У цій збірці ви знайдете уривки з оригінальних ідей Альберта Айнштайна, вперше опублікованих у творі «Принцип відносності», а також скорочені версії творів «Про обертання небесних сфер» Миколая Коперника, «Бесіди й математичні докази щодо двох нових наук» Ґалілео Ґалілея, «Гармонія світу» (книга п’ята) Йоганна Кеплера та «Математичні начала натуральної філософії» Ісаака Ньютона.
 
Поміж знакових наукових робіт розкидані короткі біографії їхніх авторів. Ви дізнаєтесь про непохитну вірність Коперника істині понад релігійну доктрину, попри його становище польського священника; непокірний дух Ґалілея; сімейні та фінансові негаразди Кеплера; пристрасні конфлікти Ньютона; скромні перші кроки в науці Айнштайна.
 
"Найкоротша історія часу"
Стівена Гокінґа називають сучасним Енштейном за наукові праці з космології та теоретичної фізики. Професор Кембриджського університету й геніальний учений, він, як ніхто інший, багато зробив для популяризації сучасної науки. Разом з американським фізиком і математиком Леонардом Млодіновим створив "Найкоротшу історія часу", що вперше побачила світ 1988 року й чотири роки поспіль була в списку бестселерів лондонської The Sunday Times. За наступні 20 років книжка була видана 10 мільйонами примірників, перекладена 35 мовами, переписана в дусі нових відкриттів і ще сьогодні здобуває собі все нових і нових захоплених читачів.
 
Людство зібрало силу-силенну знань про космос, за допомогою надшвидких комп’ютерів і надпотужних телескопів побачило народження та смерть далеких зірок. Але коли народився сам Усесвіт? Яка природа часу та чи існував він до Великого вибуху? Чи можливий його зворотний біг і чи такі вже фантастичні мрії про подорожі в часі?
 
Пояснити суть найскладніших наукових теорій зрозумілою мовою за допомогою єдиної формули —задача, підвладна лише Стівенові Гокінґу. Та головне запитання він лишає відкритим…
 
"Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції"
Перед вами збірка наукових нарисів 1976-1992 років. Уперше лекцію під назвою «Чорні діри і молоді всесвіти» науковець прочитав у Каліфорнійському університеті в Берклі. Згодом доповнена лекція стала частиною повноцінної збірки, до якої ввійшли 13 оповідей та розгорнуте інтерв’ю науковця для передачі «Диски безлюдного острова». 
 
Книжка є своєрідним продовженням діалогу з читачем, розпочатого ще у «Короткій історії часу». Найвідоміший астрофізик сучасності тлумачить найбільш імовірні моделі устрою Всесвіту, розмірковує про уявний час, про те, як чорні діри можуть дати життя молодим усесвітам, про теоретичну фізику і продовжує розпочаті ще Альбертом Ейнштейном спроби науковців визначити майбутнє Всесвіту.
 
"Про Всесвіт коротко"
Стівен Гокінґ - прославлений англійський учений, чи не найвідоміших популяризатор науки у світі, людина-легенда. Його вважають одним з найгеніальніших фізиків від часів Ейнштейна. 
 
Найбільшу популярність здобув завдяки дослідженню чорних дір і теорії виникнення Всесвіту в результаті Великого вибуху. Автор бестселерів "Найкоротша історія часу", "Великий задум" та "Чорні діри і молоді всесвіти", володар численних нагород та премій. За "Про Всесвіт коротко" Гокінґ отримав премію Aventis як найкращий автор з наукової тематики. 
 
Ученим, дослідникам космічного простору й тим, хто тільки зачаровано вдивляється в зоряне небо, намагаючись збагнути походження Всесвіту. 

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

The World War I Book: Big Ideas Sim ...
Колектив авторів
Різдвяна каша ...
Свен Нурдквіст
In the Lives of Puppets ...
Ті Джей Клун
Націократія ...
Микола Сціборський
Кайдашева сім’я ...
Іван Нечуй-Левицький
Пазл «Серія 90-ті. Ігри» ...
Колектив авторів
Кульбабове вино ...
Рей Бредбері

Книги автора / видавництва

Комплект книг "Фундація" ...
Генри Джи, Ричард Докинз, Стивен Хокинг, Карл Саган, Леонард Млодинов
Brief Answers to the Big Questions ...
Стивен Хокинг
Про Всесвіт коротко ...
Стивен Хокинг
Найкоротша історія часу ...
Стивен Хокинг, Леонард Млодинов
Ім’я вітру ...
Патрик Ротфусс

Сьогодні купили