Відкрийте для себе новий спосіб зрозуміти свій багатогранний розум і зцілити багато частин, які роблять вас тим, ким ви є.
Є лише одне «ти»? Нас навчили вірити, що ми маємо єдину ідентичність, і відчувати страх або сором, коли ми не можемо контролювати внутрішні голоси, які не відповідають ідеалу того, ким, на нашу думку, ми повинні бути. Проте дослідження доктора Річарда Шварца кидають виклик цій теорії «монорозуму». «Кожен із нас народжується з багатьма підрозумами або частинами», — каже доктор Шварц. «Ці частини не є уявними чи символічними. Вони є людьми, які існують як внутрішня сім’я всередині нас, і ключ до здоров’я та щастя полягає в тому, щоб шанувати, розуміти та любити кожну частину».
Модель внутрішніх сімейних систем (IFS) доктора Шварца десятиліттями трансформувала психологію. З книжкою «Немає поганих частин» ви дізнаєтесь, чому IFS настільки ефективна у таких сферах, як відновлення після травми, лікування залежності та лікування депресії, і як це нове розуміння свідомості може радикально змінити наше життя.
Тут ви дізнаєтесь:
• революція IFS — як шанування та спілкування з нашими частинами змінює наш підхід до психічного здоров’я;
• спростування культурних, наукових і духовних припущень, які зміцнюють застарілу модель монорозуму;
• его, внутрішній критик, саботажник — перетворює цих частин, які часто зазнають наклепу, на могутніх союзників;
• тягарі — чому наші частини спотворюються і застрягають у дитячих травмах і культурних переконаннях;
• як IFS демонструє людську доброту, показуючи, що поганих частин немає;
• Я — відкрийте свою мудру, співчутливу сутність добра, яка є джерелом зцілення та гармонії;
• вправи для відображення ваших частин, доступу до Я, роботи зі складним захисником, визначення тригерів кожної частини тощо.
IFS — це модель, яка змінює парадигму, оскільки вона дає нам потужний підхід до зцілення самих себе, нашої культури та нашої планети. Як навчає доктор Шварц: «Наші частини іноді можуть бути руйнівними або шкідливими, але як тільки вони звільнені від навантаження, вони повертаються до своєї основної доброти. Коли ми навчимося любити всі свої частини, ми зможемо навчитися любити всіх людей — і це сприятиме зціленню світу».