Видання про те, як стати адвокатом свого життя — людиною, яка обстоює те, у що вірить. Як переконати начальника підвищити вас? Як схилити підлітка вибрати інший факультет для вступу? Як підштовхнути людину змінити політичні погляди? Якщо коротко — без примусу й за допомогою правильних запитань. Якщо розгорнуто — краще почитайте Ґауді.
Автор ділиться уроками майже двох десятиліть у залі суду й чотирьох термінів у політиці, особистими історіями і практичними порадами. Він зосереджується на різних типах запитань, щоб отримати певну інформацію, почути бажану відповідь або просто розбурхати емоції. Ґауді розповідає про власні помилки, розмову, що змінила його погляди на кримінальне правосуддя, і про допит Джеймса Комі стосовно Гілларі Клінтон. І все це для того, щоб ви навчилися ставити правильні запитання й досягати бажаного чи компромісного.
ДЛЯ КОГО
Для всіх, хто хоче впевнено висловлюватися, обстоювати свої погляди та впливати на думку інших. Особливо актуально для юристів, політиків, журналістів і піарників.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Це можливість учитися в найкращих. Успішний комунікаційник і прокурор із блискучим послужним списком розповідає, як схиляти інших до своєї думки, бути впевненим і послідовним, ставити правильні запитання, щоб отримувати бажані висновки.
ПРО АВТОРА
Трей Ґауді — прокурор із майже 20-річним стажем. У 2017–2018 роках очолював комітет Палати представників з питань нагляду та реформ. Після чотирьох термінів у Конгресі повернувся до приватної юридичної практики. Є співавтором бестселера «Об’єднані».
ВІДГУКИ
Якби я обирав когось обстоювати мою позицію, це був би Трей Ґауді — людина, здоровому глузду якої найбільше довіряю. Його аргументи та книжка — авторитет для мене.
Лу Гольц, тренер із «Зали слави», автор бестселера «Перемоги, програші й уроки»
Книжка показує, як ставити запитання, щоб достукатися до людей і отримати відповіді, що допоможуть приймати рішення і зробити комунікацію ефективнішою.
Шон Генніті, радіо- і телеведучий, автор бестселера «Живи вільно або помри»
ЦИТАТИ
Нагоди для переконання: від зали суду до власної вітальні
Не треба працювати в суді, щоб захищати інших. Не треба працювати в Конгресі, щоб обстоювати свою думку. Нагод для переконання в нас задосить: від зали суду до власної вітальні, від присяжних до керівництва, від сторони захисту по той бік судової зали до клієнта по той бік робочого столу. Можливостей і потреб шукати не треба — вони на поверхні.
Майстри переконання слухають стільки само, скільки й говорять. Ставлять стільки само запитань, на скільки й відповідають. Запитання — це більше, ніж звичайна передумова для отримання інформації. Правильні запитання правильної миті можуть стати найефективнішим інструментом у вашому арсеналі, коли треба переконати когось у своїй — або чужій — позиції.
У вашому житті будуть інші ситуації й розмови — не як у суді. Але ніколи не зарано подумати, як можна вплинути на оточення, у якому ви живете, працюєте і любите.
Уривок з книги