Тераформування Марса (настільна гра) - Колектив авторів: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Тераформування Марса (настільна гра)

Код: 2100014316
Купити Тераформування Марса (настільна гра) Колектив авторів
2025 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 4 днів
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 55 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Колектив авторів
Видавництво KiloGames
Рік 2020
Обкладинка тверда
Мова Українська

Про книгу Тераформування Марса (настільна гра)

Тераформування Марса (Terraforming Mars) - економічна стратегія для 1-5 гравців, де учасники стають главами мегакорпорацій, що вкладають величезні гроші у зміну навколишнього середовища планети Марс для подальшого заселення її колоністами. Вкладати гроші вони будуть не з альтруїстичних міркувань - кожна успішно виконана операція буде підвищувати їх статус перед земним урядом, забезпечуючи надалі економічне процвітання. Робота має бути чимала - треба підвищити кількість кисню в атмосфері, вирощуючи ліси, підняти температуру повітря до прийнятної людським організмом і наповнити океани водою - джерелом будь-якого життя.
 
Як грати?
Кожен гравець на початку гри вибирає картку корпорації з унікальним стартовим набором ресурсів й особливих властивостей. Також гравці отримують по 10 карт дій - ключовий компонент гри Тераформування Марса (Terraforming Mars) (Укр) (УКР). Всі карти у грі унікальні та пропонують найрізноманітніші ігрові ефекти, комбінації та зв'язки. Досвідчені гравці, при бажанні, можуть розподілити між собою ці карти шляхом драфту, щоб уже перед початком гри планувати свою стратегію. Отримані карти ще не є власністю гравця - це проекти інженерів, які він, як глава корпорації, повинен прийняти (оплатити в мегакредітах) або відхилити (відправити до скиду).
 
Куплені корпорацією проекти - це її плани із благоустрою Марсу. Щоби втілити їх у життя, гравець розігрує ту чи іншу карту й оплачує її вартість в мегакредітах. Деякі карти додатково вимагають будь-який ресурс або наявність інших карт зі спеціальними символами. Розіграні карти можуть давати деяку кількість того чи іншого ресурсу, збільшують рівень виробництва ресурсів, дозволяють викладати тайли марсіанських міст, морів і лісів, надають нові дії, які можна виконати в наступних раундах.
 
Як тільки карта дії або інший ефект наближає один із трьох параметрів тераформування Марсу до бажаного, гравець підвищує свій статус на спеціальному треку. Крім високого статусу гравець може отримати бонусні переможні очки за досягнення в тій чи іншій галузі підкорення Марсу. Наприклад, за вісім мегакредитів гравець отримує звання мера, якщо він має три або більше міст на Марсі, чи звання озеленювача, якщо виклав на Марсі не менше 3 тайлів лісу.
 
Коли всі відіграли дії, настає фаза отримання ресурсів - гравці отримують ресурси відповідно до досягнутого рівня їх виробництва. Всього у грі шість ресурсів: сталь, титан, енергія, рослини, тепло й мегакредіти. Мегакредіти потрібні для оплати проектів, титан і сталь служать додатковими ресурсами при оплаті карт або дій, зібравши вісім рослин, можна їх обміняти на тайл лісу та викласти на карту Марса, збільшивши тим самим кількість кисню. Енергія конвертується в тепло, накопичивши яке, можна підняти температуру в атмосфері.
 
Підкорення Марсу завершується, коли спільними зусиллями гравців рівень кисню, температури та води досягає необхідного значення. Гравці підсумовують свій рівень статусу з отриманими в ході гри переможними очками (за викладені тайли лісів і міст, розіграні карти) і гравець, який набрав найбільше значення, стає переможцем!
 
Кому сподобається ця гра?
Без зайвих перебільшень, настільна гра Тераформування Марса здатна підкорити серце будь-якого гравця! Тематичні події, цікаві проекти, продумані локації - все це дарує космічну атмосферу і в деякому сенсі відчуття командної гри - все-таки інші учасники теж впливають на розвиток Червоної планети, хоч і по-своєму. У процесі гри учасники опиняються у вирі подій, і нехай кожен раз гравців чекає один і той же фінал, шляхи до нього будуть відкриватися нові кожної партії.
 
Комплектація:
Ігрове поле
5 планшетів гравців
17 карт корпорацій
208 карт проектів
8 довідкових карт
200 маркерів гравців (5 кольорів)
200 маркерів ресурсів (Мегакредити: 1, 5, 10)
3 ігрових маркери
9 тайлів океанів
60 тайлів ліс/місто/шахти
11 спеціальних тайлів
1 тайл першого гравця
Правила гри


Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Велика книга. Забавлянки ...
Колектив авторів
Давай-но дружити! ...
Анастасія Меренкова
Мій супердідусь ...
Геннадій Меламед

Книги автора / видавництва

Дитинство славетних людей ...
Коллектив авторов
Кокочвяк. Настільна гра ...
Коллектив авторов
Кісткогриз. Настільна гра ...
Коллектив авторов
Котолапка. Настільна гра ...
Коллектив авторов
Груші на вербі. Настільна гра ...
Коллектив авторов
Марсолови. Настільна гра ...
Коллектив авторов
Салон Пана Фарта. Настільна гра ...
Коллектив авторов

Сьогодні купили