kniga.biz.ua

Великий Сірий Вовк досліджує казки (Передзамовлення)

Код: 2100031648
400 грн
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
Нова Пошта на відділення/поштомат та доставка кур'єром;
Укрпошта на відділення — за тарифами компанії-перевізника Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Кетрін Которн
Видавництво Видавництво Старого Лева
Сторінок 40
Рік 2025
ISBN 978-966-448-540-8
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 51х104/8 (255х255 мм)

Про книгу Великий Сірий Вовк досліджує казки

«Викрадений Захід, або Трагедія Центральної Європи» Мілана Кундери — це знаковий есей, що став інтелектуальним маніфестом. Цей текст програмний і пророчий: він не лише поставив питання про ідентичність Центральної Європи, а й на десятиліття вперед задав етичний і культурний ракурс для розмови про розширення Європи, сенс інтеграції та гідність малих мов і націй.

Написаний 1983 року, він проголошує: культура, а не географія чи політика, визначає приналежність до Заходу. Чехи, угорці, поляки — не сателіти Сходу, а живі голоси європейської цивілізації, тимчасово викрадені з її тіла.

У часи, коли війна в центрі Європи знову ставить під сумнів межі цивілізацій і справжню вартість «європейської спільноти», Кундера говорить до нас із винятковою інтелектуальною ясністю.





Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Сефернаме. Тогайбей (м’яка обклади ...
Джанмухаммед (Едіп Ефенді)
Зірвати куш ...
Кара Хантер
Хабурі. Том 2 ...
Чіхіро Ватанабе
Маскарад ...
Олена Пчілка

Сьогодні купили