Література по корпоративній культурі, купити книги з побудови корпоративної культури в Києві та Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Корпоративна культура

Термін «корпоративна культура» знайомий кожному, хто хоч раз стикався з будь-якою професійною спільнотою або організацією. Й означає він низку певних правил і моделей поведінки, що довели свою ефективність і прийняті організацією та більшістю її співробітників. Сюди входять такі компоненти, як:

  • Певна система комунікацій всередині організації та з зовнішнім середовищем;
  • Чітка система лідерства;
  • Конкретні способи вирішення конфліктів;
  • Положення кожного конкретного члена організації;
  • Організаційна символіка, дрес-коди, правила.
300 грн
270 грн
290 грн
448 грн
200 грн
250 грн
290 грн
180 грн
200 грн
215 грн
294 грн
419 грн
450 грн

Якщо вам необхідно зрозуміти, як саме працює система корпоративної культури, які є «підводні камені», ви хочете запровадити чіткі корпоративні правила у своїй компанії, рекомендуємо ознайомитися з літературою з корпоративної культури, яка останнім часом з’являється в досить великій кількості. Книги з корпоративної культури можна поділити на кілька умовних рубрик:

  • Історії успіху світових корпорацій, побудовані на впровадженні чітких правил і комунікації зі співробітниками;
  • Дослідження вчених про те, як функціонує наше суспільство, як встановлюються зв’язки між лідерами та підлеглими, як ці знання можна застосувати в побудові ефективних відносин в організації;
  • Рекомендації бізнесменів та експертів світового рівня про те, як створити успішну стратегію в компанії й зібрати команду своєї мрії для успішної роботи.

Трохи цікавих фактів з історії корпоративної культури

Можливо, не всі знають, але вислів «корпоративна культура» з’явився в далекому ХІХ столітті. Його творцем вважають німецького фельдмаршала Мольтке, який запровадив чіткі правила взаємовідносин в офіцерському корпусі. Хоча, звісно, і до німецького воєначальника певні правила поведінки були й у середньовічних гільдіях, і в професійних товариствах, і навіть у піратів були свої кодекси поведінки!

Як можна купити книги про корпоративну культуру?

У каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент літератури з корпоративних відносин і побудови ефективної командної роботи. Ви можете зателефонувати, і наші співробітники допоможуть вам підібрати цікаві для вас книги. Телефонуйте й замовляйте літературу з корпоративної культури з доставкою Києвом та Україною. Поринайте «в тему» створення чудової команди співробітників і разом досягайте вершин успіху!

Сьогодні купили