Книги про лідерство, купити літературу по лідерству в Києві і Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Лідерство

«Якщо хочеш змінити світ, змінися сам», сказав Махатма Ґанді. Дійсно, багато хто з нас прагне досконалості. Однак бути лідером — це складна навичка, яку деякі люди розвивають роками. Адже потрібно не тільки приймати важливі професійні рішення, але і брати на себе відповідальність за інших людей. Лідерство — це певного роду мистецтво, але навчитися відповідним якостям може практично кожен. Тут допоможуть і освітні курси і тренінги й література з лідерства.
Щоби читачеві легше було орієнтуватися, умовно книги про лідерство можна розділити на такі тематичні рубрики:

  • біографії світових керівників і топпідприємців, якими захоплюється весь світ;
  • книги, що аналізують навички лідерства, влади, харизми, які допоможуть вам розвинути необхідні навички і якості.
  • книги, які вчать не тільки навичкам керівництва, але розкривають суть взаємин успішного лідера з іншими людьми, пояснюють важливість правильно підібраної команди
Вибір читачів
430 грн
400 грн
Вибір читачів
350 грн
399 грн
390 грн
200 грн
390 грн
350 грн
760 грн
800 грн
250 грн
399 грн
178 грн
198 грн

Феномен лідерства: чи існує ідеальний ватажок

Вчені не раз намагалися пояснити суть цього феномена: чому упродовж усієї історії людства в різних народів з’являлися ті чи інші лідери, політичні, духовні? Якими атрибутами й набором якостей має володіти справжній лідер, а не просто хороший менеджер? Чи можна в сучасному діловому світі розділити поняття «менеджера» й «керівника» або «управлінця»? Однозначних відповідей, звичайно, немає й бути не може. Однак багато цікавих і корисних думок можна знайти в книгах із лідерства, написаних експертами в цій галузі. Наприклад, книги Робіна Шарма, що пояснюють, чому лідерство — це, насамперед, вибір індивіда, або книги Джона Максвелла, які розглядають питання формування лідерства не тільки в бізнес-середовищі, а й у будь-яких організаціях. Крім того, низка авторів книг із психології лідерства розповідають які помилки роблять світові лідери, і які наслідки їхні дії несуть.

Наскільки важлива роль лідера в сучасному суспільстві

У наш час роль голови, керівника й менеджера актуальна, як ніколи раніше. Адже слідом за лідерами рухається сучасне суспільство, цілі держави. І світові лідери вирішують, у якому напрямі буде розвиватися те чи інше суспільство. Роль як провідних, так і тих, кого ведуть, постійно видозмінюється. Бути просто хорошим управлінцем уже недостатньо. Якими навичками мусять і володіти керівники і їхні послідовники, щоби разом розвивати ті цінності, які змінять світ кінець кінцем? Про це розмірковують багато ґуру менеджменту та духовні наставники людства у своїх книгах про лідерство.

Де можна купити книги з лідерства?

У каталозі нашого інтернет-магазину ділової літератури представлена велика кількість книг із менеджменту, управління персоналом і в, зокрема, лідерства. Співробітники магазину швидко та ефективно підберуть цікаву для вас літературу. Телефонуйте й замовляйте книги з лідерства з доставкою по Києву та Україні. Читайте корисну літературу, міняйтеся самі та змінюйте цей світ на краще!

Сьогодні купили