Книги про спорт і спортсменів, купити книгу про спортивну мотивації в Києві, Україні - інтернет-магазин kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Спорт-драйв. Книги про спорт

«У русі — життя!». Кожен із нас чув цю фразу, усі ми знаємо якими корисними є фізичні навантаження, деякі навіть хотіли б зайнятися спортом «з понеділка». Але поки чомусь не виходить. Хоча більшість вчених вважають, що фізично людина створена для активного способу життя: руху, бігу. Однак сучасні люди більшу частину життя проводять сидячи довгі години за комп’ютером. Наше фізичне здоров’я гіршає, ми втомлюємося, перебуваємо в постійному стані стресу й перенапруги. Тому питання здоров’я й достатнього руху стоїть особливо гостро. Багато хто хоче змінити свій спосіб життя, але часто не вистачає мотивації та елементарних знань, щоби зробити перший крок і почати регулярно тренуватися. Книги про спорт можуть допомогти в цьому. Саме тому ми пропонуємо великий вибір літератури про здоровий спосіб життя і фізичні вправи.

320 грн
195 грн
160 грн

Як правильно вибрати книги про спорт

Умовно всю спортивну літературу можна розділити на кілька категорій:

  • Для новачків, які тільки роблять перші кроки або планує займатися спортом, книги з практичними рекомендаціями, як правильно почати тренування, якщо до цього ви ніколи не займалися фізичними вправами, як знайти в собі мотивацію й сили, як правильно харчуватися. Крім того, з книг про спорт і здоровий спосіб життя ви дізнаєтеся, що відбувається з нашим тілом під час бігу і тренувань.
  • Для спортивних фанатів і вболівальників ми пропонуємо великий вибір книг про улюблені команди, відомі змагання і матчі, біографії легендарних спортсменів та тренерів. Такі книги вчать читачів дисципліни, цілеспрямованості, а також розповідають захопливі історії екстраординарних людей, які досягли цілей часто всупереч життєвим обставинам. Такий унікальний досвід не може не надихати читачів!
  • Книги для тих, хто вже усвідомлено займається спортом. Вони поглиблено розповідають про теорію й дають серйозні практичні навички. Як і в будь-якій сфері, у спорті важливі сучасні знання та підходи.

Надихаючі історії, написані професіоналами

Також дуже цікаві й корисні книги, написані самими спортсменами. Мет Діксон, Рууд Гулліт, Мет Фіцджеральд, Тревіс Мейсі діляться своїм величезним досвідом, професіоналізмом і дають практичні рекомендації читачам. Крім корисних порад, спортсмени розповідають свої індивідуальні історії, розкриваються як багатогранні особистості, не бояться говорити про свої страхи й невдачі і шляхи їх подолання. Такі історії — одні з найбільш мотивуючих і надихаючих для читачів.

Біг — спосіб життя і філософія

Окреме місце в літературі про спорт займають книги про біг, особисті історії бігунів і марафонців. Відомо, що біг — це не тільки різновид спорту, який благотворно позначається на фізичному та емоційному стані людини, але ціла філософія, особливий спосіб життя, який ведуть бігуни. Надихаючий особистий досвід ультрамарафонця Хела Кернера, Діна Карназеса, Крістофера Магдугла змусить вас по-іншому поглянути на щоденні пробіжки.

Однак почати бігати — не так просто, як може здатися. Щоби ваша мотивація не вичерпалася на стадії покупки нових кросівок, а ранкові пробіжки були в радість — бажано заздалегідь вивчити кілька корисних книг цієї тематики і грунтовно підготуватися до бігу.

У нашому каталозі представлений великий асортимент літератури про спорт. Якщо ви тільки роздумуєте яким зайнятися спортом, як змінити свою дієту, щоби більше рухатися і стати здоровішими, зателефонуйте нашим менеджерам, які порекомендують відповідну вам книгу з доставкою по Києву та по Україні. Тому дзвоніть і замовляйте спортивні книги та сміливо робіть перший крок на шляху до здорового способу життя!

Сьогодні купили