Книги по темі Книги про CRM і лояльність клієнтів купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги про CRM і лояльність клієнтів

Сучасний бізнес не може існувати без глибокого розуміння поведінки своєї цільової аудиторії. Знання про споживачів необхідні й керівникам компаній, і розробникам продукту, і маркетологам. Без цього неможливо грамотно просувати товари та послуги на ринку. На щастя, є достатня кількість бізнес-літератури, яка допоможе розібратися з непростою і важливою поведінковою темою.

441 грн
454 грн
440 грн
Вибір читачів
390 грн
150 грн
189 грн
294 грн
315 грн
306 грн
470 грн
239 грн
348 грн

Умовно всі книги з поведінки споживачів можна розділити на дві групи:

  • Книги, що описують мотиви та психологію поведінки клієнтів, справжні причини здійснення покупок;
  • Книги, присвячені маркетинговим дослідженням, що описують методи та способи вивчення цільової аудиторії. Саме завдяки результатам таких досліджень маркетологи розуміють, як найкращим чином просувати товари та послуги.

Чим ще корисні книги з CRM?

У розділі магазина ділової літератури kniga.biz.ua зібрана література присвячена питанням:

  • Психології поведінки покупців;
  • Методам і технікам маркетингових досліджень;
  • Способам вивчення потреб клієнтів;
  • Аналітиці даних досліджень;
  • Процесів ухвалення рішень споживачем перед покупкою;
  • Вибудовування відносин із клієнтом після здійснення покупки.
  • І багато іншого!

Чи можуть сучасні компанії вибудувати ідеальні та довгострокові відносини з клієнтами? Від чого залежить ефективна комунікація зі споживачем? Кожен менеджер клієнтського бізнесу ставить такі питання й намагається знайти зважені й конструктивні рішення. Успішні бізнесмени та автори, що працюють із клієнтами, дають багато корисних, практичних рекомендацій. У нашому каталозі ви знайдете книги, які стали справжніми класичними посібниками для тих, хто,з огляду на свої обов’язки, безпосередньо контактує з клієнтами-покупцями. Впроваджуючи здобуті знання, ви зможете самостійно провести маркетингові дослідження, зрозуміти психологію покупців, отримати лояльних клієнтів, знайти нових і, найголовніше, зберегти теперішніх.

Де купити книги з психології споживачів?

У нашому інтернет-магазині ділової літератури зібрані кращі книги з поведінки споживачів і лояльності клієнтів. Замовлена вами література може бути доставлена в будь-яке місто України. З книгами від гуру бізнесу ви зможете вибудувати успішний діалог із клієнтами, зрозумієте справжні потреби та бажання споживачів і зможете ефективно розвивати свою справу.

Сьогодні купили