Книги по темі Книги про CRM і лояльність клієнтів купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги про CRM і лояльність клієнтів

Сучасний бізнес не може існувати без глибокого розуміння поведінки своєї цільової аудиторії. Знання про споживачів необхідні й керівникам компаній, і розробникам продукту, і маркетологам. Без цього неможливо грамотно просувати товари та послуги на ринку. На щастя, є достатня кількість бізнес-літератури, яка допоможе розібратися з непростою і важливою поведінковою темою.

190 грн
450 грн
195 грн
240 грн
779 грн
820 грн

Умовно всі книги з поведінки споживачів можна розділити на дві групи:

  • Книги, що описують мотиви та психологію поведінки клієнтів, справжні причини здійснення покупок;
  • Книги, присвячені маркетинговим дослідженням, що описують методи та способи вивчення цільової аудиторії. Саме завдяки результатам таких досліджень маркетологи розуміють, як найкращим чином просувати товари та послуги.

Чим ще корисні книги з CRM?

У розділі магазина ділової літератури kniga.biz.ua зібрана література присвячена питанням:

  • Психології поведінки покупців;
  • Методам і технікам маркетингових досліджень;
  • Способам вивчення потреб клієнтів;
  • Аналітиці даних досліджень;
  • Процесів ухвалення рішень споживачем перед покупкою;
  • Вибудовування відносин із клієнтом після здійснення покупки.
  • І багато іншого!

Чи можуть сучасні компанії вибудувати ідеальні та довгострокові відносини з клієнтами? Від чого залежить ефективна комунікація зі споживачем? Кожен менеджер клієнтського бізнесу ставить такі питання й намагається знайти зважені й конструктивні рішення. Успішні бізнесмени та автори, що працюють із клієнтами, дають багато корисних, практичних рекомендацій. У нашому каталозі ви знайдете книги, які стали справжніми класичними посібниками для тих, хто,з огляду на свої обов’язки, безпосередньо контактує з клієнтами-покупцями. Впроваджуючи здобуті знання, ви зможете самостійно провести маркетингові дослідження, зрозуміти психологію покупців, отримати лояльних клієнтів, знайти нових і, найголовніше, зберегти теперішніх.

Де купити книги з психології споживачів?

У нашому інтернет-магазині ділової літератури зібрані кращі книги з поведінки споживачів і лояльності клієнтів. Замовлена вами література може бути доставлена в будь-яке місто України. З книгами від гуру бізнесу ви зможете вибудувати успішний діалог із клієнтами, зрозумієте справжні потреби та бажання споживачів і зможете ефективно розвивати свою справу.

Сьогодні купили