Олег Гороховський - читаючий лідер Kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Олег Гороховський

Photo expert

Олег Гороховський є співзасновником не лише monobank, а й Fintech Band, також він колишній перший заступник голови правління «ПриватБанку» до його націоналізації. Справжній фінтех-експерт. Зараз разом із партнерами займається розвитком monobank та британським проектом koto.

Горохівський допомагає як консультант Міністерству цифрової трансформації України розробляти мобільний додаток «Дія».

У лютому 2022 року Гороховського було удостоєно премії української версії журналу Forbes «Підприємець року» у номінаціях «Цифрова експансія року» та «Приз глядацьких симпатій».

 

Рекомендовані книги від Олега Гороховського

Шалено просто. Ідея, що привела Apple до успіху

Кен Сіґал
2023, ArtHuss, 224 с.

Читати обов'язково всім, хто розуміє важливість цінностей та їхньої ролі в управлінні свідомістю співробітника та корпорації, і тим, хто ще сумнівається. Стійкі послідовні досягнення у дизайні та створенні продукту, як у Apple, або як, як у Toyota, неможливі без глибоко укорінених цінностей і культури. Ви вмієте її створювати та підтримувати? Ви вже це робите, навіть якщо ніколи не думали?

Ціна: 342 грн.
380 грн.
В бажані

Netflix і культура інновацій

Рід Хастінгс, Ерін Мейер
2021, Vivat, 352 с.
В бажані

Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети

Ґреґ Маккеон
2023, Наш Формат, 224 с.

Головна бізнес-книга. Якби я міг прочитати лише одну бізнес-книгу, я вибрав би «Есенціалізм». Про фокус, уміння говорити ні і про «тут і зараз».

Автор Грег Маккеон розповідає про переломний момент, який призвів його до відкриття та повної зміни парадигми життя. Він був у пологовому будинку разом з дружиною і новонародженою дитиною, коли йому зателефонував колега і запитав, чи братиме він участь у запланованій зустрічі з клієнтом: «До мого сорому, коли моя дружина перебувала в лікарні з малюком кілька годин від народження, я пішов. на зустріч. Мій колега сказав, що клієнт поставиться з великою повагою до мого рішення. Але в очах клієнта було будь-що, тільки не повага. Я образив свою сім'ю, порушив власну цілісність і втратив повагу клієнта».

Важливий висновок, який виніс автор з особистого досвіду: якщо ти не визначиш пріоритет свого життя, хтось зробить це за тебе.

Дві думки автора видалися мені цікавими для роздумів. Перша: досягнутий успіх часто відволікає нас від пріоритету, який, власне, до цього успіху і привів. Друга: у нас так багато можливостей та опцій, що наша функція вибору регулярно перевантажена. Психологи називають це «апатією чи втомою рішень», яка значно знижує якість прийнятих нами рішень.

Ціна: 390 грн.
В бажані

Нейрофитнес. Рекомендации нейрохирурга для улучшения работы мозга

Рахул Джандіал
2020, Манн, Іванов і Фербер, 352 с.
В бажані

Безжальний менеджмент. Управління людьми та прибутком

Ден Кеннеді
2019, Фабула, 304 с.

Стратегічна книга. Входить до топ-5 моїх улюблених бізнес-книг. Розвіює багато міфів і розплющує очі на управління персоналом та продажами. Наполегливо рекомендую. Надихнувшись її прочитанням, ми, наприклад, запровадили тестування на поліграфі для всіх співробітників. Включаючи мене. Мистецтво професійного поліграфолога – розговорити тестованого та не просто зрозуміти наявність чи відсутність порушень з його боку, а отримати інформацію про те, як ці порушення відбуваються та де є вразливість. І зараз ми нагромадили величезний досвід у питаннях кадрової безпеки.

Ціна: 490 грн.
В бажані


Принципи. Життєві й робочі

Рей Даліо
2019, КМ-Букс, 544 с.
В бажані

Управління життєвим циклом корпорацій

Іцхак Адізес
2018, Клуб Сімейного Дозвілля, 496 с.
В бажані

Усі брешуть, але інтернет знає твої думки

Сет Cтівенс-Давідовіц
2018, K.Fund, 304 с.

Одна з небагатьох бізнес-книг, яка читається як детектив.
Добре заходить до «Фрікономіки» та схожих книг про приховані чи неочевидні зв'язки, які можна виявити за допомогою великих даних. Дуже рекомендую.

В бажані

7 звичок надзвичайно ефективних людей (оновлена)

Стівен Кові
2023, Клуб Сімейного Дозвілля, 512 с.

Входить до топ-5 моїх улюблених бізнес-книг. Читати обов'язково всім: і бізнесменам, і домогосподаркам, і людям дорослого віку, і молоді.

Ціна: 350 грн.
В бажані

Сьогодні купили