Книги автора Алла Клименко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Алла Клименко

Уинстон Черчилль

 

Алла Клименко — щаслива людина. Вона психологиня, тренерка, засновниця проєкту Upgrade і письменниця. Саме поняття щастя Алла вибрала для детального вивчення. Місія Алли — створити суспільство щасливих і реалізованих людей. Для цього й був придуманий Upgrade, який вчить сучасних людей щасливими, щоби досягати поставлених цілей і успіху.

Алла Клименко закінчила Київський Національний університет технологій та дизайну за спеціальністю «Маркетинг», але зрозуміла, що це не її покликання. Разом із чоловіком, Андрієм Клименко, вона продовжила освіту, й здобула диплом за спеціальністю «Психологія» в КНУ ім. Тараса Шевченка. Вона почала займатися коучингом, вивчала NLP та інші аспекти психології. По крихтах збирала інформацію на тему, що хвилює: як змінити своє життя, щоби щастя стало не миттєвими спалахами, а нормальним станом. Саме в той момент Андрій Клименко з партнером заснував проєкт Upgrade, де Алла стала читати лекції й проводити тренінги.

Упродовж десяти років вона створює програми й техніки для підвищення усвідомленості, розуміння своїх внутрішніх потреб і бажань. Крім того, вона  створила чудовий щоденник подяки Thank You Diary, щоденника списків завдань My Self Journal і є співавторкою книги «Добавь меня в друзья».

Книги автора Алла Клименко :

500 грн

Сьогодні купили