Книги автора Джоко Віллінк (Jocko Willink) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джоко Віллінк (Jocko Willink)

Джоко Виллинк

 

Джон Греттон "Джоко" Віллінк - американський письменник, подкастер і відставний офіцер ВМС США, який служив у морських котиках і колишній член SEAL Team 3.

Військова служба Віллінка включає бойові дії під час війни в Іраку, де він командував бойовим підрозділом SEAL Team 3 Bruiser, який брав участь у битві проти іракських повстанців у Рамаді. Віллінк був нагороджений Срібною зіркою та медаллю Бронзової зірки за свою службу. Дістався до звання капітан-лейтенанта. Віллінк також служив інструктором морських котиків упродовж своєї кар'єри. Він вийшов на пенсію у жовтні 2010 року після 20 років служби.

Після виходу з військово-морського флоту Віллінк став співзасновником консалтингової фірми Echelon Front разом із Лейфом Бабіном, який служив із ним у командах SEAL. Він та Бабін також написали у співавторстві керівництво для керівників «Екстремальне володіння: як морські котики США ведуть і перемагають». Після появи в підкастах Тіма Ферріса, Джо Рогана та Сема Харріса для реклами своєї книги Віллінк розпочав свій власний щотижневий подкаст The Jocko Podcast.

На додаток до своєї роботи в галузі консалтингу та авторства, Віллінк викладає джіу-джитсу у Victory MMA & Fitness в Сан-Дієго і є співвласником Origin USA, компанії, що базується у Фармінгтоні, штат Мен, яка виробляє одяг для повсякденного життя, харчові добавки та обладнання для фітнесу

Має ступінь бакалавра з гуманітарних наук Університету Сан-Дієго.

Автор 11 книг з яких 5 з саморозвитку для дорослих, 5 з розвитку для дітей та... одна художня книга!

28 лютого 2022 року Джоко Віллінк записав звернення до Путіна з вимогою зупинити війну і якщо Путін цього не зробить, то загине багато російських солдатів, бо відважним українцям та українкам допомагатиме весь світ і США та він сам особисто. Це відеозвернення вже набрало понад 1,1 млн. переглядів та 75К+ лайків.

"President" Jocko Willink: The Ukraine Situation

Книги автора Джоко Віллінк (Jocko Willink) :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
475 грн
500 грн
Вибір читачів
430 грн
860 грн
884 грн
1012 грн
1083 грн
2453 грн
2578 грн
1939 грн
2019 грн
2171 грн
2195 грн
689 грн
713 грн

Сьогодні купили