Книги автора Джоко Віллінк (Jocko Willink) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джоко Віллінк (Jocko Willink)

Джоко Виллинк

 

Джон Греттон "Джоко" Віллінк - американський письменник, подкастер і відставний офіцер ВМС США, який служив у морських котиках і колишній член SEAL Team 3.

Військова служба Віллінка включає бойові дії під час війни в Іраку, де він командував бойовим підрозділом SEAL Team 3 Bruiser, який брав участь у битві проти іракських повстанців у Рамаді. Віллінк був нагороджений Срібною зіркою та медаллю Бронзової зірки за свою службу. Дістався до звання капітан-лейтенанта. Віллінк також служив інструктором морських котиків упродовж своєї кар'єри. Він вийшов на пенсію у жовтні 2010 року після 20 років служби.

Після виходу з військово-морського флоту Віллінк став співзасновником консалтингової фірми Echelon Front разом із Лейфом Бабіном, який служив із ним у командах SEAL. Він та Бабін також написали у співавторстві керівництво для керівників «Екстремальне володіння: як морські котики США ведуть і перемагають». Після появи в підкастах Тіма Ферріса, Джо Рогана та Сема Харріса для реклами своєї книги Віллінк розпочав свій власний щотижневий подкаст The Jocko Podcast.

На додаток до своєї роботи в галузі консалтингу та авторства, Віллінк викладає джіу-джитсу у Victory MMA & Fitness в Сан-Дієго і є співвласником Origin USA, компанії, що базується у Фармінгтоні, штат Мен, яка виробляє одяг для повсякденного життя, харчові добавки та обладнання для фітнесу

Має ступінь бакалавра з гуманітарних наук Університету Сан-Дієго.

Автор 11 книг з яких 5 з саморозвитку для дорослих, 5 з розвитку для дітей та... одна художня книга!

28 лютого 2022 року Джоко Віллінк записав звернення до Путіна з вимогою зупинити війну і якщо Путін цього не зробить, то загине багато російських солдатів, бо відважним українцям та українкам допомагатиме весь світ і США та він сам особисто. Це відеозвернення вже набрало понад 1,1 млн. переглядів та 75К+ лайків.

"President" Jocko Willink: The Ukraine Situation

Книги автора Джоко Віллінк (Jocko Willink) :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
550 грн
Вибір читачів
430 грн
931 грн
1159 грн
2673 грн
2095 грн
2271 грн
760 грн

Сьогодні купили