Комплект книг Ліндсі К. Гібсон - Ліндсі К. Гібсон: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект книг Ліндсі К. Гібсон

Код: 2100021790
Купити Комплект книг Ліндсі К. Гібсон Ліндсі К. Гібсон
583 грн
627 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1200 грн.
140 грн доставка кур'єром по Києву
140 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Ліндсі К. Гібсон
Видавництво Видавництво Наталії Переверзєвої
Сторінок 488
Рік 2022
ISBN 978-617-95102-0-5, 978-617-95102-2-9
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат A5

Про книгу Комплект книг Ліндсі К. Гібсон

У комплект входять книги:
Дорослі діти емоційно незрілих батьків. Як позбутися психологічних травм дитинства, полюбити себе і
Вільні діти емоційно незрілих батьків. Як встановлювати кордони, активно діяти та проявляти себе у с

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Дорослі діти емоційно незрілих батьків"
Якщо ви виросли поруч з емоційно незрілими батьками, вам знайомі постійні відчуття самотності або невпевненості у власних силах. 
 
Подумки ви знову й знову повертаєтеся в дитинство і відчуваєте, як близькі нехтують вашими емоційними потребами та ігнорують ваші почуття. Можливо, ви зарано стали поводитися, як доросла людина, яка більше не потребує емоційної допомоги. Або ви саме зараз знаходитеся в токсичних стосунках з емоційно незрілою людиною і прагнете зрозуміти, як бути далі.
 
"Вільні діти емоційно незрілих батьків"
Ця книжка — важливе продовження «Дорослих дітей емоційно незрілих батьків». У ній Ліндсі Гібсон пропонує дієві інструменти, які допоможуть вам усвідомити перші ознаки емоційного поглинання та захиститися від них. Ви навчитеся діяти так, щоб інші побачили ваші потреби й усвідомили ваші емоції. Ви нарешті зможете звільнитися від тиску з боку емоційно незрілих батьків.
 
Якщо вас виховували емоційно незрілі батьки, ви можете почуватися самотніми та відкинутими. У дорослому віці у вас можуть виникнути проблеми з встановленням кордонів і вираженням своїх почуттів. Ви можете несвідомо шукати емоційно незрілих людей і намагатися побудувати з ними стосунки. Батьки, хоч вже й постаріли, можливо, досі ставляться до проявів ваших емоцій з глузуванням і презирством, зневажають ваші думки, знецінюють відчуття внутрішньої свободи та намагаються контролювати вас. Тобто проявляють усі якості емоційно незрілих людей: егоїзм, непослідовність і суперечливість. Чи можна зцілитися від наслідків такого токсичного ставлення?
 
Книжка «Вільні діти емоційно незрілих батьків» радше посібник, за допомогою якого ви опануєте навички розпізнавання емоційно незрілих людей і захисту від емоційного поглинання, відновите звʼязок із внутрішнім світом, емоціями та потребами і, зрештою, отримаєте емоційну свободу проявляти себе у всіх своїх стосунках. Ця книжка містить прості вправи, дієві поради та приклади, завдяки яким ви розвинете емоційну незалежність і сформуєте реальну самооцінку.
 
Якщо ви більше не згодні ставити свої потреби на останнє місце, хочете позбутися невпевненості в собі та подолати страх засудження й покарання, який отримали в процесі дорослішання поруч з емоційно незрілими батьками, ця книжка допоможе вам здобути свободу нарешті жити своїм життям.

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Комплект книг Тейлор Дженкінс Рід ...
Тейлор Дженкінс Рід
Земля ...
Ольга Кобилянська
Vinland Saga. Том 6 ...
Макото Юкімура
Дорога на Асмару ...
Сергій Сингаївський
Шифті та Сем. Привид у школі ...
Трейсі Кордерой

Книги автора / видавництва

Сьогодні купили