Комплект книг "ПТСР: робочі зошити" - Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Тамара Макклінток-Ґрінберґ: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100026424)
kniga.biz.ua

Комплект книг "ПТСР: робочі зошити"

Код: 2100026424
Купити Комплект книг "ПТСР: робочі зошити" Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Тамара Макклінток-Ґрінберґ
1017 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Тамара Макклінток-Ґрінберґ
Видавництво Видавництво Ростислава Бурлаки
Сторінок 800
Рік 2024
ISBN 978-617-784-033-5, 978-617-784-075-5
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Комплект книг "ПТСР: робочі зошити"

У комплект входять книги:
ПТСР: робочий зошит. Ефективні методики подолання симптомів травматичного стресу
Робочий зошит з розвитку навичок подолання комплексного ПТСР

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"ПТСР: робочий зошит. Ефективні методики подолання симптомів травматичного стресу"
Посттравматичний синдром — діагноз, від якого ніхто не застрахований. Пережитий і неподоланий стрес нагадує про себе різними проявами тривоги: нав’язливими думками, спогадами, нічними жахами тощо. Ті, хто страждає на ПТСР, часто вдаються до нездорових методів боротьби з тривогою — до алкоголю чи психотропів і т. п. Проте є більш конструктивні методи подолання ПТСР. Пропонована книга навчить ідентифікувати і описувати те, що відбулося — визначати свою психотравму. Тут знайдете ефективні методики роботи з ПТСР, в тому числі перемотування назад, контейнерування травматичних спогадів, пропрацювання травмуючих сновидінь, тригерів та флешбеків, дисоціативної амнезії тощо.

Якщо ви страждаєте на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) чи пережили травмуючу подію, то можете відчувати низку неприємних симптомів, зокрема флешбеки, нічні кошмари, безсоння, занепокоєння, залежність, депресію та думки про самогубство. ПТСР — важкий стан, проте його можна розглядати як початок нового позитивного життєвого етапу. За допомогою методик когнітивно-поведінкової терапії, зібраних у цій книзі, ви зможете розпочати процес зцілення, який поверне вас до життя. Авторки книги — професійні психотерапевтки, експертки з травми — підібрали найефективніші вправи, що допоможуть вам позбутися симптомів ПТСР. Прочитавши книгу, ви зможете визначити тип своєї психотравми, побачити зв’язки між думками і тілесними реакціями та навчитися чинити емоційний опір наслідкам травми. Авторки в усіх тонкощах розуміють психологію травми й відновлення та пропонують клієнтам, які потерпають від ПТСР, і їхнім терапевтам стислий довідник із самодопомоги й терапевтичних методик. Кілька розділів книги присвячені психотравмам у ветеранів з досвідом бойових дій.

Книга буде корисна як психотерапевтам і психологам, так і широкому колу читачів.

"Робочий зошит з розвитку навичок подолання комплексного ПТСР"
Книга «Робочий зошит з розвитку навичок подолання комплексного ПТСР», що створена Тамарою Макклінток-Ґрінберґ, запропонує комплексний підхід до подолання складного посттравматичного стресового розладу (C-PTSD) за допомогою когнітивно-поведінкової терапії (СВТ), терапії прийняття і відповідальності (ACT), діалектичної поведінкової терапії (DBT), усвідомленості, менталізації та реляційної терапії. Ви дізнаєтеся про найефективніші стратегії боротьби із симптомами, подолання хворобливих спогадів та розвитку впевненості у собі. Найголовніше — ви знайдете підтвердження того, що ваші почуття не є «божевільними» чи «надмірними», і відкриєте для себе навички, необхідні, щоб допомогти вам відновити своє життя.

Якщо ви пережили тривалу або повторювану травму, наприклад жорстоке поводження чи зневагу в дитинстві, домашнє насильство, зраду або тривале емоційне насильство, ви можете за допомогою зошиту боротися з інтенсивними почуттями смутку, гніву, тривоги, сорому й недовіри до інших. Ви маєте знати: ви не самотні, ваш біль реальний, і є способи покращити своє психічне здоров’я і почати зцілюватися.

Тамара Макклінток-Ґрінберґ — докторка психології, клінічна психологиня, визнана експертка у лікуванні депресії, тривожності, травми та інших психічних захворювань.


Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Цей химерний світ. Книга 1 ...
Кейм МакДоннелл
Редакторка ...
Марія Вайно
Мисливці Дюни ...
Френк Герберт
Франко. Анатомія диктатора ...
Енріке Морадіельос

Книги автора / видавництва

Робочий зошит з розвитку навичок по ...
Тамара Макклинток-Гринберг
Комплект книг "Терапія та мето ...
Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла, Вирджиния Круз
ПТСР: рабочая тетрадь. Эффективные ...
Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла
ПТСР: робочий зошит. Ефективні мето ...
Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла
Відвага жити ...
Джеймс Олдхейм, Тони Кей, Яро Старак

Сьогодні купили