kniga.biz.ua

Комплект книг "Розстріляне відродження"

Код: 2100023887
1207 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Колектив авторів
Видавництво Фоліо
Сторінок 1568
Рік 2023
ISBN 978-617-551-537-2, 978-617-551-523-5
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)
Експерти
рекомендують
Роман Пругло

Про книгу Комплект книг "Розстріляне відродження"

У комплект входять книги:
Розстріляне відродження. Бузько, Марко Вороний, Микола Вороний, Влизько, Вишня, Драй-Хмара, Єфремов
Розстріляне відродження. Антоненко-Давидович, Багряний, Бойчук, Брасюк
Розстріляне відродження. Куліш, Налепинська-Бойчук, Підмогильний, Падалка, Плужник, К. Поліщук, Свід
Розстріляне відродження. Семенко, Седляр, Старицька-Черняхівська, Хвильовий, Хоткевич, Шкурупій

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Розстріляне відродження. Антоненко-Давидович, Багряний, Бойчук, Брасюк"
Розстріляне відродження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 1920-1930-х рр. XX ст. Це доба творчої особистості, що ввійшла в конфлікт із тоталітарним режимом. Більшість учасників цього процесу були репресовані.
 
До цього видання увійшли твори Бориса Антоненко-Давидовича (помер на засланні) «Чистка», «Де подівся Леваневський», «Протеже дяді Васі», «Хто такий Ісус Христос», «Три чечени», «СІЗО»; Івана Багряного (покарання відбував у спецпоселеннях Далекого Сходу, що підірвало здоровя письменника) «Скелька» (історична поема), «Чому я не хочу вертатись» до СРСР (публіцистична стаття), «Морітурі» (драматична повість), репродукції картин Михайла Бойчука (розстріляний у Києві).
 
"Розстріляне відродження. Бузько, Марко Вороний, Микола Вороний, Влизько, Вишня, Драй-Хмара, Єфремов, Зеров, Ірчан, Івасюк, Йогансен, Косинка, Липківський"
До цього видання увійшли: повість Дмитра Бузька «Ядвига і Малка, поліські партизанки», поезії Марка та Миколи Вороних; цикл поезій Олекси Влизька «П’яний корабель», поезії Миколи Зерова, оповідання Мирослава Ірчана, роман Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо», оповідання Григорія Косинки. Їх усіх розстріляли. 
 
Розміщені листи Остапа Вишні, поезії Михайла Драй-Хмари й уривки з монографії Сергія Єфремова, увязнених у таборах ГУЛАГу. Розстріляли й художників Миколу Івасюка та Івана Липківського.
 
"Розстріляне відродження. Куліш, Налепинська-Бойчук, Підмогильний, Падалка, Плужник, К. Поліщук, Свідзінський"
Розстріляне відродження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 1920–1930-х рр. Його розвиток відбувався в умовах масових переслідувань. Більшість авторів репресував сталінський режим.
 
До цього видання увійшли твори авторів, яких розстріляли за те, що були українцями: п’єса «Маклена Ґраса» Миколи Куліша, частково роман «Невеличка драма» Валер’яна Підмогильного, «Гад Звіринецький» Клима Поліщука, а також частково роман «Недуга» та поезії Євгена Плужника, який помер від сухот у концтаборі, і поезії Володимира Свідзінського, якого спалили живцем. Розстріляли й Івана Падалку та Софію Налепинську-Бойчук, репродукції їхніх картин є у кольоровій вкладці.
 
"Розстріляне відродження. Семенко, Седляр, Старицька-Черняхівська, Хвильовий, Хоткевич, Шкурупій"
Розстріляне відродження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 1920–1930-х рр. Його розвиток відбувався в умовах масових переслідувань і репресій.
 
До цього видання увійшли твори таких авторів: вірші та поеми Михайля Семенка, частково пєса «Богдан Хмельницький» Гната Хоткевича, повість «Міс Адрієна» та віршовані памфлети «Божественна комедія» Ґео Шкурупія. У видання також увійшли: повість «Жива могила» Людмила Старицької-Черняхівської, яка померла в потязі на депортацію, а також частково роман «Санаторійна зона» й оповідання «Я (Романтика)» Миколи Хвильового, який на знак протесту заподіяв собі смерть. Розстріляли й Василя Седляра, репродукції робіт якого є в цьому виданні.

Додати свій відгук про книгу

Роман Пругло

Кінострічка «Будинок Слова» пожвавив інтерес до «невідомої сторінки» історії нашої держави, а точніше — прихованого геноциду, який здійснила радянська влада — Розстріляне Відродження. Це знищення плеяди українських письменників, це один із найкривавіших злочинів радянської влади. Для того, щоб зрозуміти, яку культуру і чому знищила радянська влада, рекомендую звернутися до першоджерела і почитати праці письменників Розстріляного Відродження. Читач відкриє для себе невідому сторінку історії нашої Батьківщини.


Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Залізний генерал. Уроки людяності ...
Людмила Долгоновська
Полон ...
Валерія «Нава» Суботіна
Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський

Сьогодні купили