Велика казка про маленького Хлопчика - Петро Антип: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Велика казка про маленького Хлопчика

Код: 2100017132
Купити Велика казка про маленького Хлопчика Петро Антип
300 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 4 днів
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 45 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Петро Антип
Видавництво Наш формат
Сторінок 208
Рік 2021
ISBN 978-617-7973-14-9
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

Про книгу Велика казка про маленького Хлопчика

«Велика казка про маленького Хлопчика» Петра Антипа — це вилиті у формі казки-притчі розмисли митця про людину і світ, про становлення юної особистості, про одвічну боротьбу добра і зла, яка не припиняється ні на хвилину, і про те, яким важливим є ненастанний пошук гармонії у Всесвіті.
 
ДЛЯ КОГО ЦЯ КНИГА
Для читачів, залюблених у мистецтво, які цікавляться психологією та філософією творчості. Для сімейного читання з дітьми для розвитку їхніх мистецьких талантів та творчих навиків.
 
ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ
Автор цієї казки — славетний український скульптор, архітектор, художник, громадський діяч. У формі казки, адресованої юним і дорослим читачам, Петро Антип розкриває свій оригінальний світогляд.
 
ПРО АВТОРА
Петро Антип – архітектор, скульптор, маляр, графік, громадський діяч. Заслужений художник України (2009). Член Національної спілки художників України (1989). Лауреат (ІІ премія за твір «Втеча до Єгипту») ІІ Міжнародного скульптурного симпозіуму «Медобори» в м. Тернополі (1990). Ініціатор, співорганізатор і учасник трьох міжнародних скульптурних симпозіумів у Донецькій області: м. Горлівка (1989), м. Донецьк («Український степ–2006») та м. Святогірськ («Український степ–2007»). Співзасновник творчої групи Схід і галереї Схід-Арт у м. Горлівці (1989). Генеральний директор художньо-будівельного комбінату ТОВ «Антип Арт-буд» (1989–2014). Співзасновник галереї сучасного мистецтва «Арт-галерея 13» в м. Донецьку (2007).
Постійний учасник всесоюзних, республіканських (за часів СРСР), міжнародних, всеукраїнських та обласних художніх виставок. Персональні виставки митця відбулись у: м. Парижі, Франція (1995), м. Магдебурзі, Німеччина (2000), м. Горлівці (2009), м. Донецьку (2011), м. Києві (2014, 2015, 2017), м. Львові (2018), м. Вінниці (2020).
До середини квітня 2021 року в Українському домі в Києві триватиме велика виставка Петра Антипа «Сучасна архаїка».
Твори митця зберігаються в музеях, галереях (Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Національний художній музей України, Національний музей Тараса Шевченка, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Донецький обласний художній музей, Вінницький обласний художній музей, Горлівський художній музей, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків) і приватних колекціях України, США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії, Швеції та Росії. Полотна Петра Антипа були закуплені Спілкою художників СРСР і Міністерством культури України.
 

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

MINECRAFT. Вперед, у гру! ...
Нік Еліопулос
Жизнь двенадцати цезарей ...
Гай Светоній Транквілл

Книги автора / видавництва

Міра. #друзі, #кохання, #рік мого ж ...
Сабине Лемир, Расмус Брейнгой
Пригоди на островi Клаварен ...
Ирен Роздобудько
Дієва економіка для важких часів ...
Эстер Дюфло, Абхиджит Банерджи

Сьогодні купили