Книги по темі Розвиваємо мозок та інтелект (IQ) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Розвиваємо мозок та інтелект (IQ)

Усі ми можемо стати в кілька разів краще, але як цього досягти? Ключ криється в ефективному використанні нашого мозку. У цьому розділі kniga.biz.ua ми зібрали нові книги для розвитку мозку, які допоможуть використовувати свою «сіру коробочку» на повну. Ви навчитеся генерувати креативні ідеї, станете працювати продуктивніше й запам’ятовувати більше — а також дізнаєтеся результати останніх досліджень мозку від вчених з усього світу.

Частина книг із розвитку інтелекту виконана у вигляді збірників завдань та тестів, які стануть тренажерами для вашого мозку («Загадки истории. 25 заданий на логику и воображение» Віктор Ескандель, Анна Галло). Окремі видання й зовсім перетворилися у квести, на розв’язання яких ви витратите не один місяць («Дневник 29» Дімітріс Чассапакіс). Більшість книг про мозок побудована на останніх дослідженнях неврологів, психологів і нейробіологів. З них ви дізнаєтеся, наприклад, чому ми боїмося і який зв’язок між прикметами й теоріями змов, які причини комплексів і фобій, а також чому людям подобається бути наляканими. Ви також зможете освоїти техніку швидкого читання та використовувати ті прийоми, що допомагають мільйонам людей у всьому світі запам’ятовувати більше.

430 грн
360 грн
350 грн
450 грн
371 грн
390 грн
320 грн
350 грн
450 грн
300 грн
285 грн
300 грн
350 грн
200 грн

Чим ще корисні книги для розвитку розуму?

Із зібраних у цьому розділі книг для розвитку мозку ви також дізнаєтеся, як:

  • правильно харчуватися для поліпшення роботи мозку;
  • запам’ятовувати величезні обсяги цифр, текстів і подій;
  • вирішувати надскладні завдання, будь то детективна загадка або математична задача;
  • поліпшити свою пам’ять.
  • допомогти мозку швидше справлятися із завданнями, розставляючи пріоритети;
  • вчитися швидко і з задоволенням;
  • почати структурувати інформаційний потік;
  • організувати час і навести порядок у роботі;
  • і багато іншого!

Які книги з розвитку мозку рекомендує kniga.biz.ua

Активним користувачам соцмереж та листувань із клієнтами, колегами сподобається книга Деніела Левітіна «Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі». Адже дійсно, кожен день доводиться вирішувати сотні дрібних завдань і обробляти інформацію з десятку джерел. Автор-нейробіолог розповідає, як впоратися з таким перенасиченням інформацією, й організувати свій час, будинок і робоче місце так, щоби діяти продуктивно.

Справжнім тренажером для мозку стала книга Дімітріса Чассапакіса «Дневник 29. Открытие». Гейм-дизайнер створив продовження оригінального книжкового квесту. На цей раз гравці наблизяться до розгадки того, що трапилося зі зниклою безвісти археологічною експедицією. 63 зубодробильних загадки, які можна вирішувати в компанії або одному, у випадковому порядку або за ступенем наростання складності. Впораєтеся?

Якщо ваша дитина хоче працювати в креативної індустрії — запропонуйте йому книгу Ігоря Намаконова «Креативность. „Ходирадидей!“ и еще 30 упражнений для прокачки мозга“». У цьому доступному посібнику з розвитку мозку автор пропонує заняття з розвитку 4К-навичок: креативність, критичне мислення, комунікація та командна робота. Досить п’яти хвилин у день, щоби відчути результат і почати нестандартно мислити.

Замовляйте літературу в kniga.biz.ua і стежте за новинками! Ми доставимо ваші книги максимально швидко в будь-яке місто України.

Сьогодні купили