Книги автора Тетяна Трофименко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Тетяна Трофименко

Тетяна Трофименко

Тетяна Трофименко — українська дослідниця літератури, відома критикеса. Лауреатка відзнак сайту «Буквоїд» та «Книга року ВВС» за кращу читацьку рецензію (2008).

Навчалася у Харківському національному університеті, філолог за фахом. Працювала викладачкою у вузах Харкова, заступницею директорки з наукової роботи у літературному музеї. Читала лекції для УКУ, Курсу письменницької майстерності, Школи молодого письменника. Авторка щотижневих колонок, книжкових оглядів, статей літературної і видавничої тематики у популярних виданнях ЛітАцент, Zahid.net.

Літературні огляди почала публікувати 2006 року у форматі блогу «Живого журналу».

Здобула популярність завдяки відвертому та іронічному стилю своїх рецензій, які сама називає критикою у стилі ґонзо, що англійською буквально означає «нарваний». «Живи, читай, страждай», «Лицар Прекрасної Баби» — уже самі назви скандалізують, але і приваблюють читача.

Видала книги "Окололітературне: усе, що ви хотіли знати про сучасну українську літературу" (2019), яка містить 38 рецензій на твори вітчизняних літераторів 2008-2012 років, та "Усе, що ви хотіли знати про українську літературу. Романи"

Книги автора Тетяна Трофименко :

320 грн

Сьогодні купили