Комплект книг "Терапія та методи подолання ПТСР" - Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Вірджинія Круз: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100025389)
kniga.biz.ua

Комплект книг "Терапія та методи подолання ПТСР"

Код: 2100025389
Купити Комплект книг "Терапія та методи подолання ПТСР" Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Вірджинія Круз
836 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Мері Бет Вільямс, Сойлі Пойюла, Вірджинія Круз
Видавництво Видавництво Ростислава Бурлаки
Сторінок 656
Рік 2024
ISBN 978-617-784-033-5, 978-617-550-179-5
Обкладинка м'яка
Мова Українська

Про книгу Комплект книг "Терапія та методи подолання ПТСР"

У комплект входять книги:
ПТСР: робочий зошит. Ефективні методики подолання симптомів травматичного стресу
Терапія ПТСР для військових. Як повернутися до нормального життя

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"ПТСР: робочий зошит. Ефективні методики подолання симптомів травматичного стресу"
Посттравматичний синдром — діагноз, від якого ніхто не застрахований. Пережитий і неподоланий стрес нагадує про себе різними проявами тривоги: нав’язливими думками, спогадами, нічними жахами тощо. Ті, хто страждає на ПТСР, часто вдаються до нездорових методів боротьби з тривогою — до алкоголю чи психотропів і т. п. Проте є більш конструктивні методи подолання ПТСР. Пропонована книга навчить ідентифікувати і описувати те, що відбулося — визначати свою психотравму. Тут знайдете ефективні методики роботи з ПТСР, в тому числі перемотування назад, контейнерування травматичних спогадів, пропрацювання травмуючих сновидінь, тригерів та флешбеків, дисоціативної амнезії тощо.
 
Якщо ви страждаєте на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) чи пережили травмуючу подію, то можете відчувати низку неприємних симптомів, зокрема флешбеки, нічні кошмари, безсоння, занепокоєння, залежність, депресію та думки про самогубство. ПТСР — важкий стан, проте його можна розглядати як початок нового позитивного життєвого етапу. За допомогою методик когнітивно-поведінкової терапії, зібраних у цій книзі, ви зможете розпочати процес зцілення, який поверне вас до життя. Авторки книги — професійні психотерапевтки, експертки з травми — підібрали найефективніші вправи, що допоможуть вам позбутися симптомів ПТСР. Прочитавши книгу, ви зможете визначити тип своєї психотравми, побачити зв’язки між думками і тілесними реакціями та навчитися чинити емоційний опір наслідкам травми. Авторки в усіх тонкощах розуміють психологію травми й відновлення та пропонують клієнтам, які потерпають від ПТСР, і їхнім терапевтам стислий довідник із самодопомоги й терапевтичних методик. Кілька розділів книги присвячені психотравмам у ветеранів з досвідом бойових дій.
 
Книга буде корисна як психотерапевтам і психологам, так і широкому колу читачів.
 
"Терапія ПТСР для військових. Як повернутися до нормального життя"
З темою ПТСР у військових пов'язано чимало чуток, які заважають багатьом людям ставати на шлях зцілення. Чому стільки людей вважають, ніби ПТСР не можна вилікувати? Що нібито ПТСР не може виникнути, якщо ви не брали безпосередньої участі у бойових діях? І що ви взагалі "не заслуговуєте" на нормальне життя після всього, що з вами відбулося?
 
Авторка книги дійшла висновку, що військовослужбовцям, які приходили до неї на консультації, ніхто ніколи не пояснював проблеми ПТСР зрозумілою для них мовою. Військові мають знати ключові факти стосовно ПТСР, які допоможуть відновити психічне здоров'я та налагодити стосунки з близькими людьми.
 
Книга написана жінкою, яка сама була військовою, страждала від ПТСР і зрештою стала психотерапевткою. Вона без зайвих вагань переходить одразу до суті справи, вказуючи військовим шлях до зцілення та допомагаючи членам їхніх родин зрозуміти спосіб мислення тих, хто намагається повернутися до нормального життя.

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Таємний агент ...
Філіпп Соллерс
Франко. Анатомія диктатора ...
Енріке Морадіельос
Щаслива катастрофа ...
Медді Довсон
Століття ...
Ален Бадью
Перон. Можлива історія ...
Орасіо Васкес-Ріаль

Книги автора / видавництва

Комплект книг "ПТСР: робочі зо ...
Тамара Макклинток-Гринберг, Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла
ПТСР: рабочая тетрадь. Эффективные ...
Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла
ПТСР: робочий зошит. Ефективні мето ...
Мэри Бет Уильямс, Сойли Пойюла
Робочий зошит з розвитку навичок по ...
Тамара Макклинток-Гринберг

Сьогодні купили