Книги про стратегічний менеджмент, управління купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Стратегічний менеджмент

Сьогодні багато власників і керівників компаній розуміють, що стратегічний менеджмент — це не розкіш, придумана теоретиками, а цілком реальний засіб досягнення поставлених цілей, який допомагає зробити компанію успішною, прибутковою й тою, що динамічно розвивається. Однак часто керівники не наважуються впроваджувати систему стратегічного управління з кількох причин: це вимагає високих витрат ресурсів, як людських, так і тимчасових, і фінансових, а, крім того, багатьом керівникам не вистачає теоретичної бази знань. Основну інформацію керівники здобувають у процесі постійного навчання, на курсах, тренінгах, спілкуючись із кваліфікованими консультантами. Але не варто забувати і про таке важливе джерело інформації, як ділова література. Книги зі стратегічного менеджменту допоможуть читачеві здобути структуровану систему знань, ознайомитися з реальними прикладами впровадження стратегічного управління в компаніях.

290 грн
187 грн
220 грн
320 грн
310 грн
Вибір читачів
600 грн
Вибір читачів
600 грн
360 грн
1470 грн
175 грн
420 грн
390 грн
120 грн

Які питання розглядає література зі стратегічного управління?

Будь-який менеджер, що займається розробленням і впровадженням успішної стратегії для бізнесу, може почерпнути актуальну й корисну інформацію з профільної літератури. Автори, експерти світового рівня, дають практичні рекомендації та набір інструментів. Багато посібників написані авторами у формі «дорожньої карти», що значно полегшує читачам розуміння інформації та адаптацію її до свого бізнесу. Крім настанов щодо впровадження стратегічних інструментів, читачі можуть знайти алгоритми дій щодо впровадження шаблонів ціннісних пропозицій, розроблення нових продуктів або послуг, які будуть затребувані споживачами на ринку. У книгах зі стратегічного управління ви також можете ознайомитися з кращими світовими прикладами впровадження стратегії в бізнес із блискучими результатами.

Як замовити книги зі стратегічного менеджменту?

Ви можете ознайомитися із широким асортименту ділової літератури в каталозі нашого інтернет-магазину kniga.biz.ua. Серед них представлені й книги зі стратегічного управління. Телефонуйте нам, і наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором книг, зважаючи на побажання. Купуйте корисну літературу, і ми швидко доставимо її по Києву й Україні! Пам’ятайте, що бізнес без стратегії — це немов корабель без курсу. Стратегія — це компас і мапа для будь-якого бізнесмена!

Сьогодні купили