Книги автора Денис Каплунов купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Денис Каплунов

Денис Каплунов (13.05.81) – один із найуспішніших та найдосвідченіших копірайтерів. Український спеціаліст з комунікацій, реклами та маркетингу з 15-річним досвідом. Засновник рекламного агенства Kaplunoff Communications. З ним співпрацюють 500+ клієнтів із 10 країн світу. Автор бестселерів про створення текстів, що продають, і якісного контенту.

У Дениса дві вищі освіти: економічна та юридична. Сім років працював у банківській сфері, де вивчив ефективні техніки продажу та переконання клієнтів. Після відходу з банку зосередився на створенні комерційних текстів. Був копірайтером №1 серед авторів провідних текстових бірж.

Перша книга Каплунова «Копирайтинг массового поражения» вийшла у 2011 році та одразу стала лідером продажів. Також увійшла до списку п'яти популярних покупок на kniga.biz.ua. На книгу «Эффективное коммерческое предложение» (2013) чекав не менший успіх. Видавництво «МІФ» називало її «найкращим другом підприємця» та відзначило високий рівень професіоналізму Дениса Каплунова. Про написану ним комерційну пропозицію, за якою була угода на 4,5 млн доларів, давно ходять легенди.

У своїх книгах Денис Каплунов ділиться з копірайтерами та маркетологами дієвими методиками та перевіреними прийомами. Письменник регулярно проводить авторські тренінги та майстер-класи. Заснував "Студію Дениса Каплунова", яка займається створенням рекламних матеріалів. Варто відзначити блог компанії, в якому знайдеться маса корисної інформації для новачків та професіоналів у письменницькій справі.

У нашому магазині можна замовити книги Дениса Каплунова з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Денис Каплунов :

450 грн
490 грн
390 грн
765 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
555 грн
1264 грн
955 грн
1791 грн

Сьогодні купили