Книги автора Євген Клопотенко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Євген Клопотенко

Евгений Клопотенко

Природжений маркетолог, палкий шанувальник борщу та енергійний популяризатор української кухні — це унікальний мікс Євгена Клопотенка. Відомий український шеф-кухар, ресторатор, телеведучий, автор книг-бестселерів захопливо втілює в життя сміливі ідеї. Власник сучасних закладів харчування: «Сто років тому вперед», «Інші» та «Інші. Парк», а також медійний експерт медіаімперії бренду Клопотенко. Він активно закликає до мислення поза стереотипів, завдяки чому й сам щоразу дивує аудиторію.

Народився у родині шкільного завуча та інженера. Змалечку проявляв зацікавленість у кулінарії, а поїздки за кордон лише підігріли інтерес до різноманіття їжі.

Завдяки соціальному проєкту Cult Food близько 5000 шкіл всієї України підтримали ініціативу Клопотенка у фундаментальних змінах шкільної системи харчування. У 2020 році Євген Клопотенко стає амбасадором реформи профосвіти. Він спромігся зрушити усталені радянські уявлення та норми щодо їдалень в освітніх закладів України. Згодом міжнародний рейтинг найкращих ресторанів світу The World's 50 Best Restaurants відзначив Клопотенка у списку «50 Next».

Неабиякий інтерес автора до особливостей національної кухні став рушійним для створення серії книг авторських рецептів. Вони стали своєрідною відповіддю на питання «що таке українська кухня?». Подорожуючи різними куточками України, автор вивчає особливості національних страв.

У книзі «Зваблення їжею з українським смаком» розкривається глибина української кухні та її шалений потенціал для розвитку. «Святкові страви» — це впевнений musthave до свят. Книга «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» розвінчує міфи та стереотипи про українську кухню, збагачує її статус на міжнародній арені.

Книги автора Євген Клопотенко :

550 грн
550 грн
550 грн
600 грн
1515 грн
1568 грн
495 грн
550 грн

Сьогодні купили