Книги по темі Мотиваційні книги купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Мотиваційні книги

Навіщо потрібні мотиваційні книги? Вони допомагають пробудити те джерело рішучості й упевненості, з яким ви зважитеся на підкорення вершин. В цьому розділі книжкового інтернет-магазину kniga.biz.ua зібрані заметливі історії, що надихають, від художників, спортсменів, підприємців, шлях яких хочеться повторити. У кращих мотиваційних книгах ви знайдете конкретні прийоми та техніки для пробудження ентузіазму і досягнення самих незвичайних цілей. Такі автори як Марк Менсон, Грег МакКеон, Барбара Шер, Ерік Ларссен, Віктор Франкл, Річард Бренсон дають знання, які не можна отримати традиційним чином в школі чи університеті. Психологи-практики, бізнес-коучі, підприємці з багаторічним досвідом і сучасні художники діляться секретами успіху, розповідають, як подолати життєві проблеми й повірити у свої сили.

Вибір читачів
280 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
250 грн
409 грн
430 грн
Вибір читачів
170 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
390 грн
Вибір читачів
280 грн
320 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
190 грн
422 грн
360 грн
170 грн
261 грн
275 грн

Чим ще корисні книги, що мотивують на успіх?

З кращих книг для мотивації ви зможете дізнатися:

  • як розв’язувати проблеми в сім’ї та колективі;
  • як повірити в себе і почати йти до своєї мети;
  • як розвиватися в улюбленій справі;
  • як відшукати приховані резерви організму;
  • як віднайти шлях до гармонії та внутрішнього спокою;
  • як навчитися цінувати свою працю;
  • яких правил дотримуються відомі особистості, щоб жити на повну;
  • і багато іншого!

ТОП мотиваційних книг за версією kniga.biz.ua

Що ви робите рано вранці? Кидаєте в стіну будильник або тягнетеся за рятівною чашкою кави? А ось Хел Елрод стверджує, що від того, як ви проведете першу годину свого дня, залежить ваш успіх. У серії книг «Магія ранку» автор розкриває поняття «ранкових ритуалів», які позитивно впливають на фізичне і психічне здоров’я людини: знижують рівень стресу, підвищують продуктивність і вчать фокусуватися на ключових завданнях.

Занадто багато книг вимагають від вас робити більше і забивати весь вільний час: корисними курсами, роботою, активним відпочинком. Грег МакКеон, автор бестселера «Эссенциализм. Путь к простоте», абсолютно не згоден з такою позицією. Він вважає, що якщо ви розставите пріоритети, то зможете робити менше, але домагатися більшого. І есенціалізм — це не переінакшування тайм-менеджменту, а спосіб визначення найбільш важливих завдань і концентрація на дійсно значущих речах.

Хочете підібрати мотиваційні книги в подарунок? Зв’яжіться з менеджерами з продажу kniga.biz.ua, і вони допоможуть вибрати найбільш актуальні видання. Ваше замовлення за два дні доставлять в будь-яке місто України.

Сьогодні купили