Книги по спілкуванню і комунікації купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Покращуємо комунікації

Комунікація — це ефективне спілкування, під час якого співрозмовники однаково інтерпретують отриману один від одного інформацію. У нашій голові або художніх книгах комунікація так і відбувається, але в житті все складніше. Напруга, страхи, невпевненість і вороже налаштований співрозмовник — одні з багатьох бар’єрів, що заважають у спілкуванні в роботі й житті. Далеко не кожна людина може назвати себе ідеальним співрозмовником, а без діалогу неможлива співпраця або партнерство в бізнесі. Часто ми не знаємо, як впоратися з емоційно гострими конфліктами й перетворюємо оточуючих на ворогів. Допомогти впоратися з такими негативними ситуаціями можуть книги про комунікації!

Вибір читачів
270 грн
422 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
313 грн
350 грн
422 грн
291 грн
320 грн
470 грн
180 грн
320 грн
AWARD KBU Вибір читачів
256 грн
320 грн
235 грн
410 грн
249 грн

Книги по нетворкінгу і спілкуванню

Зазвичай у кожній літературі з комунікацій та спілкування розкриваються певні теми й механізми. Наприклад, у бестселері «Ніколи не їжте наодинці» описують як розвинути емоційний інтелект, у «Психології обману» дають способи боротьби з недобросовісними комунікаторами. З книг у нашому магазині ви також дізнаєтесь:

  • як ефективно сперечатися — тому що в суперечці народжується істина;
  • як захиститися від невиправданої критики;
  • як налагодити контакт із вороже налаштованим людиною;
  • як підготуватися до публічного виступу;
  • як освоїти мову тіла й інтерпретувати її;
  • як утримати увагу величезної аудиторії;
  • як ставити правильні питання і знайти дотепні відповіді;
  • як зрозуміти, чого хоче співрозмовник;
  • і багато іншого.

Недостатньо просто знати про ефективне спілкування, маніпуляторів і бар’єри в комунікаціях, потрібно ще і вміти застосовувати навички в житті. Тому книги про комунікацію насичені кейсами з реального життя, вправами на формування й закріплення комунікативних навичок, і тестами для оцінювання власних умінь.

Уміння вести бесіду — це мистецтво, яке доступне кожному. І корисним воно буде не тільки топменеджерам, власникам бізнесу, а й усім, хто хоче дістати задоволення від контактів із людьми. Адже, як стверджує фахівець із ділових переговорів, професор Гевін Кеннеді: «Домовитися можна про все!».

У kniga.biz.ua ми підібрали найкорисніші книги з ефективної комунікації як у бізнесі, так і особистому житті. Вони допоможуть швидко знаходити теми для розмови, бути цікавим різним співрозмовникам, зрозуміло пояснювати бізнес-завдання, знаходити партнерів і проводити успішний нетворкінг. Завдяки їм ви побачите, як багато помилок ми допускаємо в спілкуванні — і як легко їх уникнути!

Ми зібрали найякіснішу добірку літератури з діловим та маркетингових комунікацій, навичкам спілкування в особистому житті. Вибрати кращі видання серед десятків книг вам допоможуть наші менеджери. Телефонуйте, замовляйте й будьте №1.

Сьогодні купили