Книжка являє собою передусім курс лекцій Пітера Тіля Computer Science 183: Startup, який він прочитав у 2012 році студентам Стенфордського університету. Обговорення ідей і досвіду викладача як успішного підприємця та інвестора вийшло за межі університетського кампусу – на сторінки видання The New York Times. Блейк Мастерс, один із найнаполегливіших слухачів курсу, упорядкував нотатки з лекцій та розмістив їх онлайн, – текст став сенсацією в Інтернеті. Зовсім згодом Пітер Тіль вирішив видати напрацювання окремою книжкою, і Блейк Мастерс став її упорядником. У 2014 році видання очолило рейтинги The New York Times, здобувши визнання ділових кіл і масової аудиторії.
Для кого ця книга
Для підприємців, топ-менеджерів і всіх, хто прагне реалізувати нові бізнес-ідеї, які змінять світ і його майбутнє
Перчинка книги
Книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити категоріями стартапів і створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Акт творення одиничний, як і мить творення, а його результат – щось нове і незвичайне. Пітер Тіль доводить, що сучасний світ живе в епоху технологічної стагнації, і якщо американські компанії не інвестуватимуть у нелегку справу творення нового, вони приречені у майбутньому, незалежно від того, наскільки високі їхні прибутки тепер. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...
Про автора
Пітер Тіль – американський бізнесмен німецького походження, співзасновник PayPal (1998), інвестор, мільярдер, керуючий хедж-фондами. Був одним із перших інвесторів Facebook, нині входить до Ради директорів найбільшої світової соціальної мережі. Закінчив Стенфордський університет, отримав bachelors degree of Arts у філософії, доктор права. Працював помічником судді Апеляційного суду, кілька років потому заснував власний фонд Thiel Capital Management, був співзасновником фонду венчурних інвестиций Founders Fund (2005). Пітер Тіль заснував чимало компаній, зокрема Palantir Technologies, яку також фінансував венчурний фонд ЦРУ In-Q-Tel. Окрім Фейсбуку, інвестував у ряд стартапів (Booktrack, LinkedIn, IronPort, Asana, Big Think, Legendary Entertainment та ін.). У 2015 році став партнером стартап-інкубатора Y Combinator. У бізнес-колах Кремнієвої долини Пітера Тіля прозвали Доном мафії PayPal.
Перші 17 сторінок книги