Емоційний інтелект книги, купити книгу з емоційного інтелекту в Києві і Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Управління емоціями (EQ)

Емоційний інтелект — одна із головних навичок у бізнесі та особистому житті. Ми даремно недооцінюємо владу емоцій над нами. Вирішуючи щось, ми керуємося саме ними. Часто наші суб’єктивні відчуття заважають нам дивитися адекватно на світ, а значить і домогтися успіху. Емоційний інтелект відповідає за розпізнавання, управління емоціями, здатність впливати на вчинки людей через емоції. Усьому цьому можна навчитися, прочитавши корисні книги з емоційного інтелекту.

Вибір читачів
280 грн
360 грн
Вибір читачів
340 грн
200 грн
Вибір читачів
650 грн
Лідер продажів за місяць
280 грн
540 грн
450 грн
299 грн
266 грн
295 грн
360 грн
450 грн

Читаючи книги про емоційний інтелект, ви також можете побачити скорочення ЕІ (українською), ЕІ (з англ. Emotional intelligence) або EQ.

Чим корисні книги з розвитку емоційного інтелекту?

Під EQ розуміють самосвідомість (правильна інтерпретація власних почуттів, мотивів, вчинків), самоконтроль (здатність керувати всім вище перерахованим), й емпатія (уміння співчувати і співпереживати). Емоційний інтелект — гнучка навичка. Його розвиток сприяє поліпшенню відносин з оточуючими й особистій ефективності. Кількість негативних думок і емоцій також скоротиться після прочитання книг з ЕІ.

Кому потрібно обов’язково прокачати емоційний інтелект?

  • Підприємцям, керівникам, формальним і неформальним лідерам.

Вони відповідальні не тільки за свою поведінку, але й за атмосферу у своїй команді. Тому лідери мусять уміти тримати під контролем свої емоції, керувати емоціями команди й підтримувати в ній адекватну комунікацію.

  • Проєктним менеджерам

Для PM у нас навіть певна книга є. Її автор, Ентоні Мерсін, навчить як правильно працювати з agile командами, як навести лад у вашій команді й розкрити її потенціал.

  • Усім, хто займається продажами й маркетингом

Дослідники поведінкової економіки давно підтвердили наші припущення: останнім аргументом перед покупкою завжди є емоція.

  • Письменникам і копирайтерам

Зачіпаючи читача «за живе», ви зможете тримати його увагу до останнього рядка вашого тексту.

  • Усім, хто хоче бути успішним, здоровим і щасливим

Мистецтво контролювати власні емоції приведе вас до позитивного мислення.

В інтернет-магазині kniga.biz.ua зібрані найактуальніші й корисні книги про емоційний інтелект. Обов’язково зазирніть у розділ американського психолога Деніела Гоулмана. Саме він у 90-х почав використовувати це поняття в психології, вивчаючи як працює EI у дітей і підлітків, а пізніше й у бізнесі. Сьогодні його книга «Емоційний інтелект» входить до рейтингу 25 найвпливовіших з управління бізнесом! З новинок рекомендуємо книгу Адель Лінн «Сила эмоционального интеллекта». Це покроковий план, який подарує вам можливість жити в гармонії зі своїми почуттями, думками й цінностями.

Будь-які вибрані вами видання ми з радістю доставимо по Києву або в будь-яке місто України. Замовляйте корисні книги в нашому магазині, і живіть у гармонії із собою!

Сьогодні купили